Aktuálne skúsenosti Dr. Novoselova - Zdravie bez liekov
Language
Blog - detail

Aktuálne skúsenosti Dr. Novoselova

09.12.2021 13:52
napísal admin
(počet komentárov: 0)
Postup na účinný boj s vírusmi

Počas kurzu prof. Butakovej ZÁKLADNA ŠKOLA ZDRAVIA prebiehala súčasne aj diskusia členov kurzu na rôzne témy. Všetkých zaujala informácia Dr. medicíny, gastroenterológa, odborníka na výživu, dermatovenerológa Novoselova Alexandra Viktoroviča o postupe, ako sa správať pri napadnutí vírusom.

V článku, ktorý som pre Vás preložila, podrobne popisuje nie len schému užívania konkrétnych produktov, ale aj to, ako jednotlivé odporúčané prostriedky pôsobia. Jeho postup už odskúšali tisíce ľudí v rôznych krajinách:

 

Stojíme pred situáciou, ktorá zatiaľ nemá obdoby. Napriek stupňu rozvoja si moderná medicína zatiaľ nevie poradiť so vznikajúcou hrozbou. Ak porovnáme dynamiku rastu incidencie a počtu úmrtí na túto infekciu s prasacou chrípkou, ktorá jej predchádzala, potom je matematická pravdepodobnosť 6 miliónov úmrtí. Musíme vydržať...

Pri zameraní sa na zdravotné problémy si pamätajme, že v tomto boji neexistujú žiadne 100% záruky. Veľa závisí od počiatočného stavu človeka a zdrojových schopností jeho tela. Nehovorím tu totiž o liečbe. To totiž nie je správny výraz pre tzv. nutraceutiká.  (Pojem nutraceutiká vznikol spojením výživy, výživových doplnkov a ich liečivých účinkov. Za nutraceutiká sa považujú aj produkty spomínané v tomto postupe.)

Drvivá väčšina tohto postupu zároveň pomáha nielen chrániť telo pred touto chorobou, ale aj dostať sa z nej s minimálnymi škodami, ak sa už rozvinula:

Н-500 - antioxidant

- užívajte počas prvých 5 -7 dní v závislosti od Vašej hmotnosti (1 tabletka na 5-7 kg Vašej telesnej hmotnosti), 1-krát denne. V prepočte na Vašu váhu to bude 7-15 kapsúl, ktoré sa však berú naraz.

- v zostávajúcich dňoch, ak Vám teplota ešte nestúpla alebo ak už prešla,  užívajte 1 kapsulu, 2-krát denne. Ak máte aj naďalej vysokú teplotu, užívajte aj naďalej každý deň 7-15 kapsúl (v závislosti od Vašej telesnej hmotnosti).

Coral Zinok

- užívajte 1 až 3 tablety počas dňa - medzi jedlami, zapiť ich treba zeleným čajom (dôležité!)

Liposomálny vitamín D (v Coral Clube je najnovšie nahradený sprejovou formou)

- 1 až 2 ml, 2-krát denne.

Coral Licorice Root

- 2 tabletky rozobrať a úplne rozpustiť v pohári s horúcou vodou. Piť dva až tri krát denne (ako čaj).

 

Koralová voda Coral-Mine

- 1 vrecúško vložiť do 1-1,5 l vody.

Zdravý človek má vypiť 30-50 ml / kg svojej váhy počas dňa (koralová voda je zásaditá, má sa piť len na lačný žalúdok, nie po jedle).

Chorý človek má vypiť 60-100 ml / kg svojej váhy počas dňa (na lačný žalúdok), v závislosti od závažnosti (dýchavičnosť, hnačka a horúčka).

Viac o správnom pitnom režime počas dňa a správnom pití koralovej vody Coral Mine sa dočítate v tomto článku >>

 

Polyoxidonium (nie je v ponuke Coral Clubu)

- 1x  denne 12 mg vo forme čapíkov (čípkov) po stolici,  alebo 1-krát denne užívať 12 mg vo forme tabletiek (rozpustiť pod jazykom 1 tabletku).

 

Tu je aj podrobnejší popis, prečo sú práve tieto produkty účinné v boji proti ochoreniu:

* H-500 je najľahšie prenikajúci antioxidant do mitochondrií, kde sa v bunkách tvoria voľné radikály. Chráni telo pred oxidáciou, ktorá spôsobuje vírusovú aktivitu a eliminuje radikály, ktoré telo produkuje v obrovských množstvách pri neúspešných pokusoch zbaviť sa vírusu.

Okrem toho udržuje optimálnu úroveň zásaditosti krvi, pri ktorej je možný normálny prenos kyslíka krvou do tkanív = funkcia krvi, ktorá najviac trpí pri vírusovom napadnutí.

Nezabudnite, že každý z nás by mal mať teraz doma aj „pulzný oxymeter“, prístroj na meranie obsahu kyslíka v krvi, pre lepšie sledovanie priebehu ochorenia.
Normálná hodnota obsahu kyslíka v krvi má byť u zdravého človeka 93-99%. Ak máte astmu, anémiu, srdcové zlyhávanie a pod., tak je pre Vás normálna hodnota 88-92%.

Klesajúca hodnota naznačuje nakazenie vírusom. Takže hodnota 88-92% je pre zdravého človeka už nedostatočná a je nutná konzultácia s lekárom. Pri hodnote nižšej ako 88% treba volať rýchlu záchrannú službu!
Viac o meraní a odporúčaniach sa dočítate tu >>
Cena oxymetra sa pohybuje v relácii 9€-20€-80€.

 

Video s tvorcom produktu H-500 Robertom Tiedemannom je dlhé cca  5 minút a je veľmi poučné.

Originál anglickú verziu videa si môžete pozrieť tu >>

Video s ruským prekladom si môžete pozrieť tu >>

 

* Zinok je antivírusový stopový prvok, ktorý blokuje množenie vírusu vo vnútri bunky. Zlúčeniny obsiahnuté v zelenom čaji (epigalokatechín - galát) zlepšujú prenikanie zinku do bunky.

 

Liposomálny vitamín D bráni vstupu vírusu do bunky blokovaním nosného proteínu (CD26) na povrchu bunky. Čím menej bude v organizme buniek, ktoré umožňujú vírusu vstúpiť, tým ľahšie bude ochorenie.

Lipozómy sú tuky, ktoré tvoria naše bunkové membrány. Skutočnosť, že vitamín D je liposomálny, má tri ďalšie výhody :

  1. Je tým zabezpečený najľahší prienik vitamínu D do bunky.
  2. Vitamín D je rozpustný iba v tukoch. Vitamín D je v liposomálnom vitamíne uložený vo vnútri tuku, je teda už v aktívnom stave a nemusí sa užívať s tukmi, ako obyčajný vitamín D.
  3. Lipozóm, ktorý uvoľňuje účinnú látku vo vnútri bunky, je zabudovaný do bunkovej steny a dopĺňa jej štruktúru, pričom zároveň obnovuje jej poškodené oblasti.

 

* Kyselina glycyrrhizová, ktorá je súčasťou sladkého drievka (licorice), má silný antivírusový účinok. A čo viac, pomáha chrániť a obnovovať dýchací aj tráviaci systém. Plní tiež protizápalovú úlohu kortikosteroidov, ktoré sa predpisujú, keď je imunitná odpoveď tela príliš silná.

Článok o antivírusovom účinku sladkého drievka vyšiel v jednej z popredných vedeckých publikácií na svete – The Lancet. Originál článok v angličtine si môžete prečítať tu >>

 

* Koralová voda Coral-Mine

Na kompenzáciu straty solí je potrebné piť vodu. Coral-Mine je prášok z pomletých korálov SANGO. Čo robí Coral-Mine po vložení do vody:

- Nasýti čistú vodu organickými soľami,

- Znižuje potenciál vody (ORP) na záporné hodnoty (k ničeniu voľných radikálov),

- Zvyšuje zásaditosť krvi (pH) na hodnoty, ktoré zabezpečujú kvalitný transport kyslíka do tkanív,

- Filtruje vodu od chlóru a solí ťažkých kovov.

 

V normálnom stave musíte vypiť počas dňa podľa svojej váhy  30-50 ml vody/kg (nápojov, z toho aspoň 1,5l zásaditej vody).

Pri vírusovom ochorení, ktoré je sprevádzané najmä búrkou cytokínov, dochádza k silnej dehydratácii. Vtedy potrebujete zvýšiť pitie vody a to 80 až 100 ml na kg svojej váhy počas dňa. To je síce veľa, ale je to mimoriadne potrebné, hlavne ak máte horúčku, dýchavičnosť alebo hnačku.

Podrobnejšie sa o zdravej koralovej vode Coral-Mine dočítate v mojom e-booku ZDARMA >>

 

* Polyoxidonium bol vyvinutý sovietskym vojensko-priemyselným komplexom. Bol vytvorený na obranu proti chemickým, biologickým a rádiologickým zbraniam hromadného ničenia. Pôsobí ako najsilnejší detoxikátor, ktorý zabezpečuje vylučovanie toxínov, alergénov, vírusov a rádionuklidov z tela. Polyoxidonium je silný stimulátor imunity.

 

Vyšie uvedený postup je aktuálny pre každého, pretože funguje vo všetkých fázach vírusového ochorenia:

  • Chráni pred rizikom infekcie;
  • Pomáha potláčať rozvoj ochorenia v inkubačnej dobe, kedy je vírus ešte neviditeľný a nosič je najinfekčnejší;
  • Prispieva k prerušeniu prodromálneho obdobia = krátkeho časového úseku medzi štádiom nenápadného priebehu ochorenia a prvým výskytom horúčky a zimnice. Toto obdobie sa prejavuje letargiou, slabosťou, ťažkosťou pri vedomí, neveľmi nápadnou bolesťou hlavy – je veľmi dôležité nepremeškať túto časť, v tejto chvíli môže byť totiž vývoj choroby ešte prerušený bez vážnych následkov;
  • Pomáha dostať sa z procesu ochorenia, ak sa už rozvinulo, čo najrýchlejšie s minimálnymi následkami. Často, ak človek dodržiava postup, po 3-4 dňoch sa mu začne zdať, že je takmer zdravý. V tejto chvíli je dôležité nepoľaviť, proces stále pokračuje;
  • Urýchľuje a uľahčuje proces celkového uzdravovania.

 

Tento môj postup už využívajú tisíce ľudí v desiatkach krajín.

Čím skôr si tento návod osvojíte, tým ľahšie sa z chorobného stavu dostanete, prípadne doň nevstúpite vôbec.

Cena za získanie týchto skúsenosti a vypracovanie tohto postupu bola moja vlastná zlá skúsenosť s týmto vírusom, ako aj choroba 16-tich členov mojej rodiny a smrť môjho otca. Keby mi bol známy tento postup skôr, nebol by mi môj otec zomrel. Keby však nezomrel, nebol by vznikol tento postup...

Postarajte sa o seba a svojich blízkych!

Alexander Viktorovič Novoselov, Dr. medicíny., gastroenterológie, odborník na výživu, dermatovenerológ

 

Z týchto záverečných slov Dr. Novoselova je vidieť, že všetko v našom živote má svoj zmysel, žiaľbohu aj smrť. Poučme sa z jeho smutnej osobnej skúsenosti a nedovoľme chorobe, aby nás porazila! Buďte pripravený a pomôžete nie len sebe, ale aj svojej rodine a priateľom.

P.S.: video s ďalším overeným postupom proti tomuto vírusu, od Dr. E. Agaevy si môžete pozrieť tu >>

Krásny deň želá

Vaša Dušana :)

  

Od roku 2008 som členom medzinárodného Coral Clubu, ktorý sa špecializuje na zdravý životný štýl. Pomocou mnou odskúšaných prírodných biologicky aktívnych výživových doplnkov a mnohých skúseností a vedomostí o prírodných
a alternatívnych metódach, naučím aj Vás, ako sa účinne a jednoducho postaráte o zdravie seba a svojich blízkych.

Autorka e-booku Všetko, čo ste možno o vode nevedeli, alebo aká voda je vhodná na pitie
a e-booku 4+2 kroky ku zdraviu bez liekov.

 

 [Zdroj článku: informácia od člena ruského Coral Clubu Alexandra Viktoroviča Novoselova v rámci záverečnej diskusie členov kurzu Dr. Butakovej - ZÁKLADNA ŠKOLA ZDRAVIA]

 

[Zdroj použitých obrázkov]:
<a href='https://ru.freepik.com/vectors/banner'>Banner вектор создан(а) articular - ru.freepik.com</a>

<a href="http://www.freepik.com">Designed by articular / Freepik</a>
<a href='https://ru.freepik.com/photos/people'>People фото создан(а) teksomolika - ru.freepik.com</a>

 

Späť

Nemáte žiaden produkt vo Vašom košíku.