Čo zaberá na (opakujúci sa) opar - herpes? - Zdravie bez liekov
Language
Blog - detail

Čo zaberá na (opakujúci sa) opar - herpes?

17.08.2021 15:44
napísal admin
(počet komentárov: 0)
Ako mu predchádzať a prečo sa objavuje?

Ponúkam Vám preklad konkrétnej praktickej rady, ktorá sa ku mne dostala v rámci Coral Clubu.
Problém oparov - herpesov, je pomerne častý a nepríjemný. Aj liečba je zdĺhavá a nepríjemná. Verím, že Vám tento konkrétny návod pomôže v budúcnosti s oparmi zatočiť ešte pred ich prepuknutím.

 

Pokiaľ opar nie je priamo záležitosťou nosenia rúška, tak je potrebné očistiť sa i vnútorne. Klasický herpes je totiž vírusového pôvodu. Často v takom prípade chýbajú telu vitamíny skupiny B (Tasty B, Griffonia) a mastné kyseliny (Lecithin, Omega 3/60).

   

Klasické vírusy sa tiež spájajú so strachom a nadmerným stresom. Tie taktiež súvisia s nadobličkami a stresovými hormónmi (predovšetkým kortizol, kortizon). Určite teda eliminujte stres (Griffonia), strach a na vnútorné užívanie si môžete dať PauD'Arco (2tbl ráno + 2tbl večer), Koloidné striebro Silver-Max (1viečko ráno + na obed + večer), cesnak (1tbl ráno + 1tbl večer). Všetky tieto produkty riešia vírusy, baktérie, plesne i parazity.
K tomu treba dodržiavať pitný režim, lebo na striebro sa musí veľa piť, aby nedošlo k preťaženiu organizmu vplyvom umierajúcich patogénov. Pridať môžete aj H-500 na podporu obličiek a odvádzanie toxínov, alebo aspoň pite vodu s Coral Mine.

Na vonkajšie mazanie odporúčam TeaTree olej. Ak namažete opar ihneď v počiatku pri svrbení, väčšinou sa ani nerozbehne.

           

Pokiaľ sa opary tvoria často, je dobré k vyššie uvedenému postupu dodať telu ešte aj L-lysine. Jeho nedostatok znižuje imunitu voči vírusom (herpetické vírusy, EB vírusy, CMV/ tieto vírusy oslabujú funkciu pečene). Lysin je nutný k syntéze niektorých bielkovín, je potrebný k rastu kostí, svalov, zubov, pre tvorbu kolagénu, pomáha chrániť srdce, podporuje funkciu pečene a ako už bolo spomenuté vyššie, pomáha i v boji s oparmi, posilňuje imunitní systém. L-lysin je aminokyselina, ktorú doplníte telu napríklad prírodným prípravkom Spirulina, alebo obnoveným produktom Protivity Ultra. Aj produkty Chlorella Alfalfa obsahujú tieto aminokyseliny.

     

 

Ak mávate často opary (herpesy) a tento návod bude pre Vás prospešný a nápomocný, budem rada, ak mi o tom dáte spätne vedieť. Napíšte mi Vašu skúsenosť s prevenciou a liečbou tohto problému. Ja osobne s týmto návodom skúsenosť zatiaľ nemám, no posuniem ho svojim blízkym, o ktorých viem, že ich opar z času na čas trápi, a verím, že im tieto produkty v boji s ním účinne pomôžu.

Ďakujem.

 

Pekný deň želá

Vaša Dušana :)

  

Od roku 2008 som členom medzinárodného Coral Clubu, ktorý sa špecializuje na zdravý životný štýl. Pomocou mnou odskúšaných prírodných biologicky aktívnych výživových doplnkov a mnohých skúseností a vedomostí o prírodných
a alternatívnych metódach, naučím aj Vás, ako sa účinne a jednoducho postaráte o zdravie seba a svojich blízkych.

Autorka e-booku Všetko, čo ste možno o vode nevedeli, alebo aká voda je vhodná na pitie
a e-booku 4+2 kroky ku zdraviu bez liekov.

 

 

[Voľný preklad článku od registrovaného člena Coral Clubu M. Kalabzovej]

Späť

Nemáte žiaden produkt vo Vašom košíku.