ČLÁNKY - Zdravie bez liekov
Language
ČLÁNKY

Protivírusová lekárnička

Ne 26 Sep 2021

Mnoho ľudí v tomto období hľadá „všeliek“ proti co-vidu. V Coral Clube je prakticky odskúšaná kombinácia niekoľkých biologicky aktívnych výživových doplnkov, doplnená o bežné potraviny ktoré máte doma a ktoré tiež pomáhajú.

Liečba smiechom!

Št 26 Aug 2021

Ľudia sa dnes smejú oveľa menej. Ale už z detstva všetci poznáme výrok, že smiech lieči. Tak na to nezabúdajme ani v ťažkých časoch! Terapia smiechom je v medicíne známa v rôznych krajinách po celom svete.

Čo zaberá na (opakujúci sa) opar - herpes?

Ut 17 Aug 2021

Problém oparov - herpesov, je pomerne častý a nepríjemný. Aj liečba je zdĺhavá a nepríjemná. Verím, že Vám tento konkrétny návod pomôže v budúcnosti s oparmi zatočiť ešte pred ich prepuknutím.

9 raňajok, ktorým sa treba radšej vyhnúť

Št 08 Júl 2021

Tí, ktorí vynechávajú raňajky, sú nerozumní - je to priama cesta k nadbytočným kilogramom a zlému zdravotnému stavu. Chybujú však aj tí, ktorí sú zvyknutí na hutné ranné jedlo: nie všetky jedlá sú vhodné ako prvé jedlo dňa.

Ako, kedy, koľko a akých tekutín piť počas dňa

Št 04 Mar 2021

Koľko tekutín treba vypiť počas dňa? Ako správne vypiť počas dňa 1,5 l zásaditej vody? Aké tekutiny piť počas dňa? Prečo sa Vám chce piť počas jedla? Ako znížiť zakyslenie organizmu vodou? RECEPT na omladenie organizmu vodou.

Kyselina hyalurónová pre kĺby a pleť

Ut 09 Feb 2021

Telo si vyrába kyselinu hyalurónovú samo. Starnutím sa však táto schopnosť spomaľuje a podiel kyseliny hyalurónovej sa v tele znižuje. Okolo 40-teho roku života si telo dokáže vytvoriť len cca 40% a v 60-tom roku života už len 10% kyseliny hyalurónovej.

Osobné skúsenosti s COVID-19

Pi 09 Okt 2020

Viete, čo urobiť v prípade, že ste boli v kontakte s nakazeným a pocítili ste prvé príznaky choroby? Alebo, čo máte urobiť, ak už máte potvrdený tento vírus? O tieto dôležité skúsenosti sa v rámci Coral Clubu podelili niektorí členovia, ktorí úspešne zvládli toto ochorenie bez následkov. 

Dôležitosť vitamínu D

St 03 Jún 2020

Viete, že vitamíny skupiny D zohrávajú dôležitú úlohu nielen v našom detstve, ale aj neskôr v dospelosti?

Získať vitamín D3 z potravy je zložité, jeho zdrojom je vaječný žĺtok, olej z tresčej pečene, úhor, losos, huby.

Ako sa starať o obličky

So 23 Máj 2020

Obličky sú výkonným filtrom. Čistia krv od toxínov, infekcií, choroboplodných zárodkov a rôznych metabolických produktov. Mnoho ľudí trpí chorobami obličiek v dôsledku nedostatočnej bunkovej výživy, nedostatku vody, ako aj pri vysokom obsahu toxínov, ktoré majú vo svojom organizme.

Nemáte žiaden produkt vo Vašom košíku.