─îo je Coral Club - Zdravie bez liekov
Language
─îo je Coral Club

Coral Club

V s├║─Źasnosti je vo svete mnoho spolo─Źnost├ş, ktor├ę pon├║kaj├║ r├┤zne v├Ż┼żivov├ę pr├şpravky. ─îim sa ale odli┼íuje Coral Club od ostatn├Żch spolo─Źnost├ş?

Coral Club m├í vypracovn├Ż svoj syst├ęm pre pou┼żitie vlastn├Żch biologicky akt├şvnych v├Ż┼żivov├Żch doplnkov. Coral Club vznikol v roku 1998 v Kanade. Viac ako 20 rokov je jedn├Żm z l├şdrov v oblasti v├Ż┼żivy - d├íva zdravie a dlhovekos┼ą mnoh├Żm ─żu─Ćom na r├┤znych kontinentoch.

Ako s├║─Źas┼ą Coral Clubu zalo┼żila prof. Olga Butakova v Rusku Akad├ęmiu zdravia. Vr├ímci nej vypracovala postup, ako si udr┼ża┼ą zdravie v ┼ítyroch krokoch. Doteraz st├íle zbiera poznatky o zdrav├ş z ciest po celom svete a rob├ş predn├í┼íky pre ─Źlenov Coral Clubu. Z├írove┼ł sa vyjadrila, ┼że e┼íte nikdy nevidela to─żko ─żud├ş, ktor├ş maj├║ snahu, aby sa nau─Źili sp├┤soby a met├│dy ako si udr┼ża┼ą zdravie, a taktie┼ż ktor├ş chc├║ pom├íha┼ą in├Żm ─żu─Ćom, spr├ívne a efekt├şvne vyu┼ż├şva┼ą cel├Ż sortiment v├Żroby spolo─Źnosti Coral Clubu.

Na vyn├íjden├ş t├Żchto produktov sa podie─żali odborn├şci uzn├ívan├ş v celom svete. Je to napr├şklad ameri─Źan Patrick Flanagan (Microhydrin, Hydracel), kana─Ćan Albert Zerr (Program 2 Colo-Vada), angli─Źan Christopher Hills (Spirulina, Phytocene), ─Źech Niels Du┼íek (B-luron), k├│rej─Źan Song Che Bok (FanDetox, Slim by slim) a ─Ćal┼í├ş.

V komunite Coral Clubu sa ka┼żdoro─Źne konaj├║ r├┤zne medzin├írodn├ę konferencie po celom svete, kde sa vymie┼łaj├║ poznatky a konkr├ętne sk├║senosti s pou┼ż├şvan├şm s├║─Źasn├Żch v├Ż┼żivov├Żch doplnkov, ako aj o pripravovan├Żch novink├ích.

Coral Club sa o svojich ─Źlenov star├í tak, ┼że im napr. poskytuje mo┼żnos┼ą ─Ćal┼íieho vzdel├ívania sa v obore zdravia a zdravej v├Ż┼żivy (stretnutia ─Źlenov Clubu a predn├í┼íky sa robia aj u n├ís na Slovensku). Taktie┼ż sa robia aj online webin├íre pre ─Źlenov, kde sa dozvedia najnov┼íie inov├ície a novinky vr├ímci Clubu. Jednotliv├Ż lek├íri v r├ímci ─Źlenstva v klube nato─Źili svoje vide├í a predn├í┼íky kde vysvet─żuj├║ princ├şpy r├┤znych pr├şpravkov, svoje sk├║senosti a poznatky s t├Żmito v├Ż┼żivov├Żmi doplnkami.

Nie je preto jedno, ─Źi sa zaregistrujete "inkognito" na verejnom webe Coral Clubu, ak V├ís pr├íve V├í┼í registruj├║ci ─Źlen (sponzor) m├í previes┼ą v┼íetk├Żmi z├íkutiami a nau─Źi┼ą V├ís ako cel├Ż syst├ęm funguje. Pri tejto anonymnej registr├ícii o tieto v├Żhody pr├şdete!

Preto ak V├ís t├íto t├ęma a tieto produkty zaujali, budem rada ak ma skontaktujete a ja V├ís navediem na cestu zdravia, po ktorej v┼íak u┼ż budete musie┼ą kr├í─Źa┼ą sami.

Porad├şm V├ím ako sa na str├ínke Coral Clubu orientova┼ą a ako postupova┼ą pri registr├ícii, objedn├ívkach, ako z├şskava┼ą z─żavy na ─Ćal┼íie n├íkupy a r├┤zne bonusy.
Registr├ícia je ZDARMA a nie je potrebn├ę kupova┼ą ┼żiaden "aktiva─Źn├Ż" bal├ş─Źek :)

Ide s├şce o MLM syst├ęm (Multi Level Marketing), ale ak V├ís ─Ćal┼í├ş rozvoj nezauj├şma, nemus├şte sa n├şm zaobera┼ą. Sta─Ź├ş, ak na za─Źiatok budete po registr├ícii nakupova┼ą produkty pre svoju potrebu so z─żavou 20%. A mo┼żno ─Źasom, po odsk├║┼ían├ş a prv├Żch vidite─żn├Żch v├Żsledkoch, sa radi podel├şte o svoje sk├║senosti aj s in├Żmi ─żu─Ćmi. A mo┼żno pr├íve vtedy budete chcie┼ą posun├║┼ą aj svoje postavenie v Coral Clube a registrova┼ą pod seba nov├Żch a nov├Żch ─Źlenov a vytv├íra┼ą si tak vlastn├║ ┼ítrukt├║ru. V┼íetko je na V├ís a Va┼íom uv├í┼żen├ş. Ni─Ź tu nie je povinn├ę.
Ide predov┼íetk├Żm o zdravie.

V ─Źase ke─Ć zalo┼żil Coral Club pobo─Źku aj na Slovensku, v roku 2008 som sa aj ja zozn├ímila s ruskou doktorkou Akad├ęmie zdravia Elenou Agaevou a stala som sa ─Źlenom Coral Clubu. S touto doktorkou som st├íle v kontakte a dozved├ím sa v┼żdy nov├ę inform├ície o produktoch, predn├í┼íkach, ale aj in├Żch alternat├şvnych met├│dach ktor├ę ona sama rokmi odsk├║┼íala. Doteraz si p├ş┼íeme na internete, nav┼ítevuje na┼íu pobo─Źku na Slovensku a postupne aj m┼ła nau─Źila, ako sa stara┼ą o svoje zdravie. Ako jednoducho s vyu┼żit├şm pr├şrody, babsk├Żch receptov ale aj pr├şrodn├Żch v├Ż┼żivov├Żch doplnkov, da┼ą svoje telo, myse─ż aj ┼żivot do poriadku.

Ja som sa pred rokmi rozhodla a na z├íklade kladn├Żch vidite─żn├Żch v├Żsledkov (mojich, aj z bl├şzkeho okolia) ne─żutujem. Je mi smutno, ke─Ć okolo seba vid├şm to─żko ─żud├ş, ktor├Żm by princ├şpy a produkty Coral Clubu dok├ízali pom├┤c┼ą, ale nevedia o tom. Preto som sa rozhodla, ┼że sa s Vami na svojom webe za─Źnem deli┼ą o sk├║senosti nadobudnut├ę rokmi, ─Źi u┼ż z vlastnej sk├║senosti, zo sk├║senost├ş mojich zn├ímych a priate─żov, ale aj zo sk├║senost├ş cudz├şch ─żud├ş, ktor├Żm tieto produkty a inform├ície pomohli.

Chcela by som V├ím uk├íza┼ą cestu, po ktorej v┼íak u┼ż mus├şte ├şs┼ą sami. Coral Club m├í www str├ínky v r├┤znych ┼ít├ítoch po celom svete. Coral Club poskytuje ┼íirok├ę mo┼żnosti svojim ─Źlenom. V in├Żch ┼ít├ítoch mimo Slovenska je Coral Club viac ro┼ż┼í├şren├Ż. Je to sp├┤soben├ę najm├Ą akt├şvnymi ─Źlenmi klubu, ktor├Ż sa venuj├║ tejto pr├íci na pln├Ż uv├Ązok. Robia predn├í┼íky, vzdel├ívaj├║ sa na semin├íroch a konferenci├ích Coral Clubu po celom svete.

Na Slovensku a v ─îech├ích sa ─Źlenovia do Coral Clubu registruj├║ sk├┤r pre zachovanie zdravia svojich rod├şn a priate─żov, popri inom zamestnan├ş. Ja sama som sa z├║─Źast┼łovala predn├í┼íok r├┤znych rusk├Żch odborn├şkov z Coral Clubu priamo na Slovensku. Najviac cenn├Żch inform├íci├ş je v┼íak na rusk├Żch str├ínkach a ja V├ím ich chcem sprostredkova┼ą na tomto mojom webe.

Ke─Ć┼że na Slovensku a v ─îech├ích je Coral Club m├ílo roz┼í├şren├Ż, chcem V├ím pos├║va┼ą najnov┼íie poznatky nie len z Akad├ęmie zdravia v Rusku. Je ve─ża krokov a postupov, ktor├ę na web str├ínke Coral Clubu nie s├║ dostato─Źne vysvetlen├ę. Bez dodato─Źn├Żch inform├íci├ş potom nevyu┼żijete naplno v├Żhody svojho ─Źlenstva. Existuje mo┼żnos┼ą ÔÇ×anonymnejÔÇ× registr├ície priamo na webe Coral Clubu. Pr├şdete v┼íak o mo┼żnos┼ą, ma┼ą po registr├ícii pomoc a cenn├ę rady od sk├║senej┼íieho ─Źlena (sponzora), cez ktor├ęho je preto najlep┼íie sa registrova┼ą.

V pr├şpade z├íujmu V├ím porad├şm, ako sa na tejto str├ínke zorientova┼ą, ako postupova┼ą pri Va┼íej registr├íci├ş, pri objedn├ívkach a ako pri ka┼żdom n├íkupe u┼íetri┼ą. V pr├şpade, ┼że by ste sa chceli venova┼ą ─Źinnosti v Coral Clube na plno, poskytnem V├ím ─Ćal┼íie inform├ície. T├Żm z V├ís, ktor├ş sa rozhodn├║ by┼ą ─Źlenmi Coral Clubu pod mojim veden├şm, poskytnem r├┤zne osobn├ę sk├║senosti a inform├ície navy┼íe ZDARMA. Neust├íle sledujem dianie v Coral Clube a som v kontakte s rusk├Żmi lek├írmi a ─Źlenmi, od ktor├Żch neust├íle dost├ívam mno┼żstvo noviniek a zauj├şmavost├ş, s ktor├Żmi sa rada podel├şm.

Ak chcete by┼ą zdrav├ş aj vo vy┼í┼íom veku, mali by ste si inform├ície a produkty Coral Clubu ─Źo najsk├┤r osvoji┼ą. Ak chcete by┼ą z├írove┼ł aj vo vy┼í┼íom veku obklopen├Ż svojimi rovesn├şkmi a priate─żmi, nenech├ívajte si tieto inform├ície len pre seba.

 

Vaša Dušana :)

 

Od roku 2008 som ─Źlenom medzin├írodn├ęho Coral Clubu, ktor├Ż sa ┼ípecializuje na zdrav├Ż ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl. Pomocou mnou odsk├║┼ían├Żch pr├şrodn├Żch biologicky akt├şvnych v├Ż┼żivov├Żch doplnkov a mnoh├Żch sk├║senost├ş a vedomost├ş o pr├şrodn├Żch
a alternat├şvnych met├│dach, nau─Ź├şm aj V├ís, ako sa ├║─Źinne
a jednoducho postar├íte o zdravie seba a svojich bl├şzkych.

Autorka e-booku V┼íetko ─Źo ste mo┼żno o vode nevedeli, alebo ak├í voda je vhodn├í na pitie
a e-booku 4+2 kroky ku zdrav├ęmu ┼żivotu.

 

Nem├íte ┼żiaden produkt vo Va┼íom ko┼í├şku.