o zdraví - Zdravie bez liekov
Language
o zdraví

VIDEO: MUDr. Agaeva ako sa chrániť pred vírusmi [SK titulky]

Ut 27 Okt 2020

Praktické rady a odporúčania MUDr. E. Agaevy (ruská doktorka - pediater a výživový poradca), v boji proti vírusom, v tejto neľahkej dobe. Konkrétne produtky a ich užívanie preventívne, ale aj pri samotnom ochorení covid-19.

VIDEO: Dr. Bukovský ako dávkovať vitamín D [SK]

St 03 Jún 2020

Dr. Bukovský informuje o tom, ako máme správne užívať vitamín D. Aké sú odporúčané dávky a v akých jednotkách sa zvykne udávať doporučená denná dávka.

VIDEO: Dr. Bukovský ako nedávkovať vitamín D [SK]

St 03 Jún 2020

Dr. Bukovský informuje o tom, ako netreba užívať vitamín D. Aké chyby robíme pri jeho užívaní a tým znižujeme jeho účinnosť.

VIDEO: Dr. Bukovský o vitamíne D a corone [SK]

St 03 Jún 2020

Dr. Bukovský informuje o tom, že vitamín D znižuje úmrtnosť na coronavirus o polovicu!

VIDEO: príznaky deficitu vitamínu D [RU]

St 03 Jún 2020

Krátke video o dôležitosti vitamínu D, kde je veľmi pekne graficky názorne ukázané, aký potrebný je vitamín D pre náš organizmus. Video je síce v ruštine, ale grafika hovorí za všetko, takže mu porozumiete aj keď tento jazyk neovládate.

VIDEO: k e-booku 4+2 kroky ku zdraviu [SK]

Ut 21 Apr 2020

Súbor 4+2 jednoduchých krokov, ktoré Vás a Vašich blízkych dovedú ku zdravému spôsobu života. Naučí Vás, ako konkrétne chrániť svoje zdravie každý deň, ako zvýšiť imunitu svojho organizmu, či ako predĺžiť dĺžku Vášho aktívneho života.

VIDEO: k e-booku o zdravej VODE [SK]

Ut 21 Apr 2020

Pochopenie správneho pitného režimu je pre Vás tou najdôležitejšou informáciou, pretože Vám pomôže zachovať si svoje zdravie. Ak nemáte zdravie, nemáte nič. Bohužiaľ na to ľudia prídu, až keď už začína byť neskoro.

VIDEO: k e-booku o tehotenstve [SK]

Ut 21 Apr 2020

Konkrétny zoznam prírodných výživových doplnkov aj s odporúčaným dávkovaním pre každý mesiac tehotenstva, popis účinkov každého prípravku, a v závere nájdete bonusový zoznam doplnkov vhodný pre Vás po návrate z nemocnice :)

VIDEO: Coral Club v skratke [CZ]

Ut 21 Apr 2020

História Coral Clubu v skratke. Kedy, ako a prečo klub vznikol sa dozviete v krátkom videu.

Nemáte žiaden produkt vo Vašom košíku.