Úvod - Zdravie bez liekov
Language

Horčík (Mg) najdôležitejší minerál

Magnézium pre zdravie človeka
16 Dec 2021
·
(počet komentárov: 0)

Spotreba horčíka v tele človeka pre fungovanie rôznych orgánov je vyššia, ako jeho súčasné dopĺňanie potravinami. Až u 85% ľudí, ktorí prekonali infarkt, bol zistený deficit Mg! Hlavné zásoby horčíka sa nachádzajú v kostiach 60% a svaloch 20%. 

 

Aktuálne skúsenosti Dr. Novoselova

Postup na účinný boj s vírusmi
09 Dec 2021
·
(počet komentárov: 0)

Stojíme pred situáciou, ktorá zatiaľ nemá obdoby. Napriek stupňu rozvoja si moderná medicína zatiaľ nevie poradiť so vznikajúcou hrozbou. Pri zameraní sa na zdravotné problémy si pamätajme, že v tomto boji neexistujú žiadne 100% záruky.

 

Ako hormón šťastia ovplyvňuje našu náladu

Serotonín= hormón šťastia :)
30 Nov 2021
·
(počet komentárov: 0)

V dnešnej dobe už čo raz menej na ulici vidíme „usmiate tváre“. Za svoju náladu, spánok a teda aj hormóny šťastia si však zodpovedáme sami. Biochémiu tela totiž nemožno oklamať. Hormónom šťastia sa nazýva serotonín a od tohto hormónu závisí naša nálada. 

 

Je SLOVENSKO krajinou, kde je dobré sa narodiť?

Byť Slovákom je výhra!
13 Nov 2021
·
(počet komentárov: 0)

Na Zemi žije v súčasnosti približne 7,8 miliardy ľudí. Ak sa na toto číslo pozriete cez percentá, porovnaním cez rôzne kritéria života ľudí žijúcich na tejto planéte, tak dostanete aj iný obraz o svojom živote a o prostredí v ktorom žijete.

 

Protivírusová lekárnička

Chráňte sa pred vírusmi úspešne!
26 Sep 2021
·
(počet komentárov: 0)

Mnoho ľudí v tomto období hľadá „všeliek“ proti co-vidu. V Coral Clube je prakticky odskúšaná kombinácia niekoľkých biologicky aktívnych výživových doplnkov, doplnená o bežné potraviny ktoré máte doma a ktoré tiež pomáhajú.

Liečba smiechom!

Smejte sa pre zdravie!
26 Aug 2021
·
(počet komentárov: 0)

Ľudia sa dnes smejú oveľa menej. Ale už z detstva všetci poznáme výrok, že smiech lieči. Tak na to nezabúdajme ani v ťažkých časoch! Terapia smiechom je v medicíne známa v rôznych krajinách po celom svete.

Čo zaberá na (opakujúci sa) opar - herpes?

Ako mu predchádzať a prečo sa objavuje?
17 Aug 2021
·
(počet komentárov: 0)

Problém oparov - herpesov, je pomerne častý a nepríjemný. Aj liečba je zdĺhavá a nepríjemná. Verím, že Vám tento konkrétny návod pomôže v budúcnosti s oparmi zatočiť ešte pred ich prepuknutím.

9 raňajok, ktorým sa treba radšej vyhnúť

Akému jedlu sa ráno vyhnúť
08 Júl 2021
·
(počet komentárov: 0)

Tí, ktorí vynechávajú raňajky, sú nerozumní - je to priama cesta k nadbytočným kilogramom a zlému zdravotnému stavu. Chybujú však aj tí, ktorí sú zvyknutí na hutné ranné jedlo: nie všetky jedlá sú vhodné ako prvé jedlo dňa.

Ako, kedy, koľko a akých tekutín piť počas dňa

Správny pitný režim
04 Mar 2021
·
(počet komentárov: 0)

Koľko tekutín treba vypiť počas dňa? Ako správne vypiť počas dňa 1,5 l zásaditej vody? Aké tekutiny piť počas dňa? Prečo sa Vám chce piť počas jedla? Ako znížiť zakyslenie organizmu vodou? RECEPT na omladenie organizmu vodou.

Nemáte žiaden produkt vo Vašom košíku.